portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Jak sprytnie urządzić pokój z rozkładanym narożnikiem?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 22
Location: Radom
Siemka, potrzebuje sprytnych pomysłów na urządzenie pokoju z rozkładanym narożnikiem ale tak żeby właśnie nie stał w rogu, a jakoś inaczej. Jeśli macie jakies zdjecia, obrazki, cokolwiek co mnie moze zainspirowac to slijcie. Dziękuję!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 83
Location: Łódź
Dzięki narożnikowi można fajnie wydzielić dwie różne przestrzenie w pokoju – wystarczy umieścić go krótszym, albo dłuższym bokiem przez środek pomieszczenia. Moja siostra ma tak urządzony salon, jedna część do oglądania telewizji, a druga z regałami na ksiązki wiec mozna sobie spokojnie posiedzieć, pozbierać myśli przy zapalonym kadzidle ;). Inspiracje zaczerpnęła ze strony meblex-rawicz.pl i tobie także polecam popatrzeć na przykładowe aranżacje bo są czasami bardzo interesujące.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 60
Location: Rybnik
Tak mi się ten pomysł spodobał że chyba po remoncie zrobię podobnnie, ale mam małe mieszkanie wiec w drugiej czesci zrobię jadalnię. Zastanawiam się jeszcze nad parawanem który dodatkowo oddzieliłby jedno od drugiego. Wracając jeszcze do narożnika to jaki polecacie kupić bo narazie mam zwykłą kanapę ale i tak ją zmienię?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 83
Location: Łódź
Parawanu na twoim miejscu bym nie wstawiał bo może sztucznie zmniejszyć pokój, sam narożnik w zupełności wystarczy. Dobre meble mają tutaj: meblex-rawicz.pl/category/narozniki, do tego są ładne i niedrogie a jak już naprawdę interesują cię narożniki rozkładane to nawet nigdzie indziej nie szukaj tylko zamawiaj. Nie pożałujesz ;). Pozdrawiam.
« Last edit by teatrapriori on Mon Dec 04, 2017 11:12 am. »
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 60
Location: Rybnik
Dobra, ten parawan sobie daruję. Przejrzałam właśnie narożniki i rzeczywiście są niedrogie, a style nowoczesne, ciekawe, kilka fajnie bedzie pasowało do mojej wizji salonu. Dzięki :)

Post Reply

Page: 1