portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Czy znacie kogoś, kto realizuje tanie pieczątki w Poznaniu?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 91
Location: Łódź
Witam wszystkich forumowiczów. Prowadzę własną działalność gospodarczą. Dla właściciela firmy, bardzo ważne są różne nośnik reklamy, gadżety reklamowe, firmowe długopisy, kubki, breloczki, a także wizytówki czy pieczątki. Do pełni wyposażenia brakuje mi jedynie tego ostatniego. W związku z tym, poszukuję firmy, która realizuje zamówienia na tanie pieczątki. Chciałbym, aby firma ta znajdowała się w Poznaniu. Jeśli możecie mi coś polecić, będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam wszystkich!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 23
Location: Janów
Cześć! Przede wszystkim, gratuluję sukcesu. Też uważam, że dobre powodzenie w prowadzeniu interesu, gwarantuje posiadanie nośników reklamy. Też nie wyobrażam sobie działalności bez wizytówek czy pieczątek. Jeśli chodzi o tanie pieczątki Poznań jest w stanie Ci je zaoferować. Wystarczy, że wejdziesz na stronę: http://fotografie-pieczatki-wizytowki.pl/pieczatki/ . Tu możesz złożyć zamówienie na pieczątki. Jak sam widzisz, wybór jest duży. Masz jakieś konkretne wymagania co do pieczątek?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 91
Location: Łódź
Faktycznie, wybór jest naprawdę imponujący. Co do moich wymagań, potrzebuję różnych pieczątek, więc pewnie skorzystam z większości rodzajów pieczątek oferowanych przez firmę.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 24
Location: Sanok
Zlecałem tutaj wykonanie pieczątek i byłem zadowolony z efektu końcowego, także z ceny. Ze swojej strony także polecam! Pozdrawiam.

Post Reply

Page: 1