portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Możecie polecić dobre miejsce, gdzie dokonam wynajmu samochodu w Gliwicach?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 48
Location: Płock
Poszukuję w Gliwicach solidnej wypożyczalni, w której będę mógł wynająć auto. Być może będę go potrzebował na długi czas, powyżej roku. Możecie coś polecić?
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 7
Ja kiedyś korzystałam z firmy Osek rent a car. Moim zdaniem w kwestii wynajmu samochodu w Gliwicach są najlepsi. Na ich stronie http://osekrent.pl/wynajem-samochodow/gliwice/osobowe możesz sprawdzić sobie ich ofertę.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 8
Ja przy długim czasie, w którym wynajmowałam samochód zwracałam uwagę przede wszystkim na cenę. Znalazłam bardzo fajną firmę i dostałam sprawny samochód, choć nie najnowszy, ale to nie było dla mnie najważniejsze.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
A wiecie, jak wygląda sprawa jeśli chodzi o długoterminowe wypożyczenie samochodu w Krakowie? Zastanawiam się nad leasingiem i nie wiem, co będzie korzystniejsze.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 4
Według mnie wypożyczenie długoterminowe pojazdu ma więcej zalet. Przede wszystkim możesz zmienić auto, którym jeździsz. Tutaj http://osekrent.pl/wynajem-samochodow/krakow/dlugoterminowy masz rozpisane wady i zalety obu form i chyba leasing wychodzi na minus.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 38
Location: Łódź
A ktoś zna niedrogą firmę w Poznaniu, która zajmuje się wynajmuje samochody? Bo też kusi mnie taki długoterminowy wynajem.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 7
Firma, o której pisałam ma wiele oddziałów w miastach w całej Polsce, także w Poznaniu. Na ich stronie http://osekrent.pl/wynajem-samochodow/poznan/osobowe możesz sobie poczytać o tym nieco więcej. Jeśli rozglądasz się za wynajmem samochodów w Poznaniu, powinieneś zapoznać się z ich ofertą

Post Reply

Page: 1