portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Susz egzotyczny hurtem - możecie coś polecić?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 82
Location: Płock
Cześć, żona zrzuciła na moje barki poważne i trudne zadanie - mam znaleźć susz egzotyczny i zastrzegła sobie żeby to nie było nic sztucznego. Nie mam pojęcia, gdzie coś takiego można dostać, więc zwracam się z prośbą o pomoc do Was. Macie jakiś zaufany sklep, hurtownię, cokolwiek?
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 45
Location: Jędrzejów
Chyba pierwszy raz trafiam na faceta, który szuka suszu egzotycznego:) Przeszukałeś wyszukiwarki, okoliczne sklepy i markety? Może coś tam się znajdzie:)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 82
Location: Płock
U mnie w mieście nic takiego niema, zjeździłem już wszystkie zakamarki. Poza tym wolałbym żeby ktoś polecił mi sprawdzonego dostawcę, bo inaczej pewnie wcisną mi sztuczne ozdoby, a ja będę przekonany, że są prawdziwe.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 61
Location: Rybnik
Słuszne postępowanie, też bym tak zrobiła. Z własnego doświadczenie wiem, że w większości w sklepach stacjonarnych są sztuczne ozdoby. Jeżeli chodzi o susz egzotyczny hurt zaoferować może jedna z firm z Sycowa. Na stronie internetowej https://www.suszegzotyczny.com.pl/ znajdziesz pełną ofertę i z pewnością znajdziesz to czego potrzebujesz. Pewnie nawet zaoferują Ci niższą cenę jeżeli zamówisz hurtowe ilości:) Ze swojej strony polecam wyroby SHOLA, które świetnie łączą się ze stonowanymi kolorami. Jak zamówisz coś takiego żonie to na pewno będzie zachwycona.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 43
Location: Wrocław
Ja wyroby SHOLA łączę z wszelkimi brązowymi suszonymi roślinami i wychodzą mi z tego genialne stroiki. Też zamawiam u nich i jeszcze ani razu nie dostałam niczego na co mogłabym narzekać. Towar zawsze jest odpowiednio zabezpieczony i jest wysyłany bardzo szybko. Szczerze mówiąc to nie wiem, czy jakaś inna firma może zaoferować taki wybór suszu egzotycznego.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 82
Location: Płock
Co ja bym bez Was zrobił? Zamówiłem wszystko to co mi poleciłyście, bo i tak sam nic lepszego bym nie wymyślił i zdradzę Wam, że żona chyba pierwszy raz była zadowolona z tego co załatwiłem. Chyba zostaniecie moimi osobistymi doradcami:)

Post Reply

Page: 1