portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Gdzie szukać: najlepszych patelni oraz kawiarek stalowych – czyli strona z włoskimi akcesoriami do kuchni poszukiwana…

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 47
Location: Łódź
Witam serdecznie. Poszukuję jakiegoś dobrego sklepu internetowego, w którym mogę zrobić zakupu do kuchni. Nie chodzi mi tu o kupowanie mebli czy piekarnika ani też o kupowanie przypraw czy warzyw do zupy, ale o zakup porządnej patelni oraz porządnej, stalowej kawiarki na piec indukcyjny. Polecicie mi coś sprawdzonego i porządnego?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 47
Porządna patelnia to chyba nie problem, nie? Wiele sklepów sprzedaje patelnie przecież, różne i rózniste, tańsze i droższe, wiec chyba pan wybierzesz gdzieś coś bez problemu. No a kawiarka to nie wiem co to za bardzo, ale pewnie też nie problem, Chyba, że chodzi Ci o panią, co będzie Ci kawę parzyła w domu to raczej nie do kupienia, a poszukać dobrze trzeba, hehehe…
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 30
Location: Wrocław
Mało śmieszny żart u kolegi wyżej… Ale no nieważne, nie będę się rozdrabniać i podpowiem, że jeśli chodzi o porządne patelnie to polecam zajrzeć tutaj: www.sklep.scapol.pl/pl/content/9-najlepsze-patelnie-aluminiowe-jak-wybrac.To naprawdę sprawdzony sklep z szeroką ofertą różnych akcesoriów kuchennych z wyższej półki, bardzo polecam Ci zakupy tam.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 47
Location: Łódź
Dziękuje. Rozumiem, że sama pani korzystała z ich usług, tak?
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 30
Location: Wrocław
Owszem, tak. Kupowałam pod tutaj: http://www.sklep.scapol.pl/pl/144-patelnie-do-grilla patelnie do grilla i jestem naprawdę zadowolona z tego, co mają w swojej ofercie. Trudno znaleźć sklep, który sprzedaje sprzęt tak porządnych marek. I nie mówię tu tylko o patelniach, bo mam od nich też sztućce i maszynkę do makaronu profesjonalną.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 31
Location: Rybnik
No też Ci bardzo polecam tę firmę! I jeśli chodzi o kawiarki to też owczywiście je u nich znajdziesz, nie wiem czy już na stronę wchodziłeś, ale jeśli nie to podrzucam link: www.sklep.scapol.pl/pl/140-kawiarki-elektryczne. Tylko profesjonalny, włoski spręt godny najlepszych ziaren porządnej kawy. Polecam bardzo.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 47
Location: Łódź
Dzięki wielkie! Coś czuję, że Scapol to będzie mój ulubiony sklep z akcesoriami do kuchni i kawy. Dzięki za polecenie.

Post Reply

Page: 1