portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Potrzebuję zamontować klimatyzację w sklepie w Swarzędzu.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 68
Prowadzę niewielki sklep z artykułami do dekoracji wnętrz i chciał bym zamontować w nim klimatyzację. Zależy mi na firmie jak w temacie żebym w razie jakiegoś problemu nie musiał czekać za długo na naprawę. Znacie kogoś z tych okolic?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 92
Location: Łódź
Wystarczy wejść w internet i sprawdzić kto się tym zajmuje. Wiem że dzisiaj nikt nie ma na to czasu ale po co zaśmiecać forum pytaniami które powtarzają się już setki razy.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 63
Location: Rybnik
Wejdź sobie na http://www.ice-klima.pl/montaz-klimatyzacji.html i tam zobacz ofertę. Firma działa na terenie wielkopolski ale u mnie montowała klimatyzację w Swarzędzu. Do tej pory i serwis i czyszczenie przebiegało bardzo szybko więc mogę z czystym sumieniem polecić.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 49
Location: Jędrzejów
Dużo słyszałam o stronie ice-klima.pl i w najbliższym czasie mam zamiar zamontować takie urządzenie u siebie więc chyba skorzystam z ich usług. Znajomi którzy korzystali bardzo sobie chwalą ich usługi ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 68
Przed chwilą jak przeglądałem internet to trafiłem na ich ogłoszenie i faktycznie mają bardzo dużo pozytywnych opinii :) W takim razie chyba już wiem co mam robić :P

Post Reply

Page: 1