portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Kto oferuje w Warszawie obsługę prawną firm?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 38
Location: Tarnów
Ostatnio niemal nacieliśmy się na nieuczciwą umowę z jedną firmą. Chcieli koniecznie z nami zawrzeć współpracę i całe szczęście, że coś mnie tknęło i przesłałam znajomemu tę umowę. Powiedział, że jest tak skonstruowana, że de facto będziemy zależni od tamtego przedsiębiorstwa. To mi uzmysłowiło, jak niewiele człowiek wie o prawie, dlatego szukam jakiejś kancelarii, która zajmuje się właśnie negocjowaniem i sporządzaniem umów dla firm. Ktoś, coś?
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 44
Location: Wrocław
To może zatrudnij tego znajmoego? Przynajmniej wiesz, że to ktoś komu możesz ufać.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 38
Location: Tarnów
Niestety, kolega sam prowadzi kancelarię innego typu (głównie sprawy cywilne), więc raczej odpada. Zależałoby mi ściśle na profesjonaliście, który zajmuje się sprawami gospodarczymi. Wiecie, jak to jest z prawem, to jak z medycyną. Dentysta nie będzie prowadzić operacji na otrzewnej np.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 33
Location: Iława
Obrazowo dosyć, ale prawda :) Przejrzyj sobie zakres działalności tej kancelarii: http://www.sosnowskilegal.pl/. Z tego, co jest napisane na ich stronie, to zajmują się głównie (albo nawet wyłącznie) obsługą prawną firm w Warszawie, wraz z reprezentowaniem ich przed sądami.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 85
Location: Łódź
To prawda, ta kancelaria nie tylko reprezentuje przedsiębiorstwa przed sądami, ale też w razie potrzeby wchodzą we spółpracę z różnymi innymi kancelariami, także notariuszami. Też jak nie macie jakiegoś lepszego regulaminu, to tym też mogą się zająć. Jednak taki regulamin napisany przez prawnika na pewno będzie dużo lepszy.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 38
Location: Tarnów
Bez wątpienia. A czy ktoś miał okazję z nimi współpracować? Zawsze wolałabym się dowiedzieć coś więcej od kogoś, kto ma doświadczenie.

Post Reply

Page: 1