portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Copywriting, czy to dobry pomysł?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 11
Location: Kolonia
Dzień dobry : ). Ja prywatnie chciałabym zostać copy writerem, z tego powodu poszukuję różnorodnych informacji na ten temat. W mojej opinii pisanie na zlecenie to świetne zajęcie w obecnych czasach. A co wy myślicie na ten temat?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 60
Ja teraz jestem zatrudniony w domu jako telemarketer, jednakże szef zaproponował mi zatrudnienie jako copywriter. Wiem, iż tego rodzaju praca wymaga znacznej kreatywności, jednakże ja się tym nie przejmuje, bo czego jak czego, ale tego mi nie brakuje : ). Na pewno na zamówienie pisanie artykułów to byłaby robota w sam raz dla mnie. Nie obawiam się rozmaitych wyzwań. Mam jednak nadzieję, iż będę pisał w miarę prędko, bowiem w tym fachu to też jest ważne.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 13
Location: Płock
Mnie zawsze ciekawiły profesjonalne teksty. Od zawsze chciałam zmierzyć się w tym zawodzie. Dla kogoś może to być śmieszne, bo co może mi dać praca copywritera, ale niech każdy myśli sobie co chce. Pracuję na tym stanowisku pracy 2 lata i przyznam się, że lubię tą posadę. Akurat ja pracuję zdalnie. Taka możliwość roboty posiada wiele plusów. Pracuję sobie w mieszkaniu, nie nie wydaję gotówki na dojazdy, rozsiadam się wygodnie w fotelu i stukam w klawiaturę. Nikt mi nie truje nad głową. Mam spokój, ciszę. Co chcieć więcej?! Ktoś może uznać, ale robota przy PC, bolą oczy itp. Ja posiadam odpowiednie okulary i problem z głowy. Kwestia sprytu i chęci. : )
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 26
Zawód copywritera to bardzo interesująca rzecz. Kiedyś tak nie uważałem. Dla mnie to kojarzyło się z czymś nieciekawym. Ze sprawą, która nic nie dawała nowego. Do momentu, aż zacząłem pracować w przedsiębiorstwie Tekstyteksty. Bardzo doświadczona firma. Nasi klienci są zachwyceni z ofert. Z pomocą tej firm zrozumiałem, że pisanie tekstów seo da mi sposobność na niemały rozwój. Dzięki temu zawodowi powiększył mi się zasób słownictwa, moje zdania mają teraz sens stylistyczny. Spotrzegłem, że moje wypowiedzi są teraz bardziej kreatywne. Muszę przyznać, że byłem zszokowany. Coś co jakiś czas temu było dla mnie żmudne, teraz jest dla mnie przyjemne. Ogólnie mówiącMówiąc ogólnie osoby, które chciałyby spróbować się w zawodzie copywritera, niech próbują. To naprawdę fajny zawód. : )
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 8
Location: Radom
Na pewno, tworzenie tekstów zamówionych przez odbiorców wymaga sporej pomysłowości, jak również wyobraźni. W ten sposób można zwiększyć swój zasób słów.

Post Reply

Page: 1