portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Remont w planach

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 76
Location: Płock
Witam serdecznie osoby zgromadzone na forum.Postanowiłem sobie że na początku przyszłego roku startuję z remontem.W moim domu koniecznie trzeba przeprowadzić tapetowanie. Podpowiedzcie!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 16
Location: Warszawa
Już za parę miesięcy czeka mnie remont całego domu w tym odnawianie schodów i tapetowanie kuchni. Na razie mamy ściany znajdujące się w kuchni pomalowane czymś takim jak farba lateksowa. Ale już się nam wszystkim znudził ten pospolity, jednolity kolor, najwyższy czas na wypróbowanie fototapety. Rozglądałem się już w sklepach za tapetami do kuchni w tej postaci, lecz na razie nie dokonałem żadnego wyboru. Mam już upatrzonych parę fototapet.Kiedyś tapetowanie kuchni było nie do pomyslenia a jeżeli juz ktoś odważył sie tak zrobic to i tak mu sie wszystko potem odklejało, lecz całkiem nowoczesne rozwiązania dają nowe możliwości. Do kuchni wybiorę sobie oczywiście fototapetę tematycznie nawiązującą do spraw kuchennych. Każda fototapeta tego typu jest odpowiednio trwała a jak się należycie komponuje z meblami to tak przygotowana kuchnia wygląda znakomicie. Natomiast jeżeli chodzi o schody w moim domu to koniecznie trzeba je naprawić w tych miejsach gdzie są uszkodzone, poza tym na pewno przydałoby się je porządnie wyszlifować, tak jak to robi, jeśli chodzi o parkiet.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 24
Location: Tarnów
Ja teraz powróciłam z Anglii i powinnam znaleźć jakiekolwiek tapety dla małych dzieci, tymczasem nie bardzo mi się to udaje, żadne mi się nie spodobały ; <
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 13
Location: Płock
Ja lubię remonty, cokolwiek by to nie było. Niedawno odświeżałam ściany i postanowiłam, że je wytapetuję. Mój facet wynalazł interesujący sklep sieciowy Tapetuj.pl – tapety zmywalne, w którym zamówiliśmy sobie tapety do sypialni i kuchni. Bardzo ciekawa sprawa. Pięknie to wszystko wyszło. Polecam gorąco ten sklep. Z pewnością będziecie usatysfakcjonowani. : )
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 71
Location: Łódź
Dzisiaj sobie pomyślałem że najwyższy czas by od nowa wytapetować całe mieszkanie. Tapety rasch są znakomicie odporne na światło fakt ten uważam za znaczny ich atut. Tapety rasch wydają mi się interesujące gdyż moja starsza siostra położyła u siebie na ścianach coś w tym stylu i już nie raz mi wychwalała tapetę tego rodzaju.Kumpel który pracuje razem ze mną ostatnio mi opowiadał że zna gościa który robiąc remont w domu spadł z wysokiej drabiny i w związku z tym musieli go odwieźć do szpitala. Ja mieszkam w mieszkaniu o nisko położonym suficie tak więc wcale nie muszę uzywać jakiś szczególnie wysokich drabin. Już dwa razy miałem zwichniętą rękę, byłbym naprawdę ostro wkurzony gdyby jeszcze raz doszło u mnie do czegoś takiego.Każdy człowiek sie stara byc jak najbardziej ostrożny lecz wiadomo, różnie to bywa gdy ma się sporo do zrobienia.Może mam różne wady lecz z pewnością nie jestem leniem.Jak juz sie biorę za jakieś zadanie to robię to porządnie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 60
Muszę koniecznie wykonać zupełny remont mieszkanie przed przejściem Agaty ze szpitala z dzieckiem. Właśnie urodził mi się synek! I z tego powodu szykuję dla swojej rodziny tę niespodziankę. Mam tylko nadzieję, że jej się spodoba właściwie wyremontowane mieszkanie! Bym miał więcej czasu, partnerka chwilowo zamieszka u teściów, a ja będę mógł gruntownie wszystko wykonać. Dzisiaj dostałem praktyczne tapety kuchenne, mam nadzieję, że się jej spodobają. Mają bardzo interesujące ozdoby.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 26
W każdym mieszkaniu powinno wszystko być tak zrobione, by każda rzecz się ze sobą komponowała. U mnie się udało. Mi ktoś kiedyś powiedział, że tapety z włókna szklanego to fajne rozwiązanie. Czemu by nie Jednak mnie takie tematy już nie ciekawą. Ja już mam za sobą remont. Przykro mi, radźcie sobie sami! Pa!

Post Reply

Page: 1