portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Jak zagospodarować taras budynku?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 34
Location: Iława
Hej, pytanie jak w temacie, prowadze firme i w biurowcu gdzie znajduje się siedziba firmy na dachu znajduje się taras widokowy, ale wygląda tam dość przygnębiająco, chciałbym jakoś ożywić to miejsce tylko jak, z góry dziekuje i pozdrawiam wszystkich:)
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 22
Location: Ruda Śląska
nie masz co robic z pieniedzmi, lepiej byś podwyżki pracownikom dał. a nie myślał o głupotach, dla kogo to ma byc przeciez nikt nie będzie siedział na tarasie w godzinach pracy i kawy nie będzie popijał, robota się sama nie zrobi
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 46
Location: Jędrzejów
widze, ze ktoś tu na premię się nie załapał, ale nie można wszstkiego na pieniadze przeliczać. A na pytanie co zrobic odpowiedz jest prosta zaprojektować ogród green-dreams zaprasza do współpracy. Firma zaprojektuje ci tam ogród zimowy z prawdziwego zdarzenia pełen kwiatow i zieleni, tak ze cały rok bedzie tam namiastka wiosny, mysle ze wszystkim pracownikom ten pomysl przypadnie do gustu.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 45
Location: Fromborg
tez tak myślę, jak byłem w Centrum Nauki Kopernik to widziałam taki ogród botaniczny, właśnie tez zrobiony na dachu centrum cos pięknego, sama chciałabym mieć taki na balkonie, może tez się zgłoszę do polecanej firmy i zobacze co mi zapronuja.

Post Reply

Page: 1