portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Jaki materiał na podłogę w lokalu gastronomicznym?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 35
Witajcie, prowadzę mały lokal gastronomiczny, ale moja podłoga woła już o natychmiastową wymianę. Nie bardzo jednak wiem jaki materiał wybrać. Nie chciałbym zakładać płytek – nie tylko ze względu na ich cenę, ale również fakt, że nie bardzo lubię tego typu produkty. Bywają śliskie i nieprzyjemne. Co innego – łatwego w utrzymaniu możecie mi polecić?
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 46
Location: Jędrzejów
Cześć, na rynku są dostępne świetne wykładziny, które swoim wzorem idealnie nadają się do takich miejsc. Polecam odwiedzić stronę wykladziny.net/wykladziny-do-restauracji i zapoznać się z tego typu produktami. Sama założyłam w swoim lokalu taką wykładzinę – jest łatwa w utrzymaniu a swoim designem doskonale komponuje się ze starannie zaaranżowanym wnętrzem.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 60
Location: Rybnik
Zgadzam się z koleżanką – w takich lokalach wykładziny są najlepszym możliwym rozwiązaniem. A w żadnym razie swoim wyglądem nie przypominają produktów z poprzedniej epoki. Powinieneś zainwestować w ten produkt – będziesz zadowolony.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 35
Nie wiem czy znajdę stylowe wykładziny, czy będą pasowały do mojego małego lokalu…
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 39
Location: Wrocław
żartujesz? Chyba na prawde nie widziałeś tych produktów. Są rewelacyjne. Montaż takich wykładzin pcv w Łodzi właśnie w restauracjach robi furorę. Połączenie cech estetycznych i użytkowych to możliwe wyłącznie dzięki tym wykładzinom. Nie masz co się zastanawiać – tylko zapoznać się z paletą tych produktów.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 15
Location: Warszawa
Cześć, a czy tego typu wykładziny będą nadawały się do biura?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 14
Location: Płock
Witaj! Pewnie tak, ale moim zdaniem i z tego co już widziałem – stosuje się dywanową wykładzinę biurową w Warszawie i innych większych miastach Polski. Tego typu produkty idealnie komponują się z każdym wnętrzem. A przede wszystkim robią doskonałe wrażenie na klientach.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 15
Location: Warszawa
Całkiem fajne rozwiązanie. Nie pomyślałem kompletnie o tym, ale pewnie nie brałem tego pod uwagę za względu na obawy z utrzymywaniem czystości. Dywany szybciej przyjmują plamy i trudniej się je usuwa
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 14
Location: Płock
Nie prawda. Oczywiście znacznie łatwiej jest kiedy nie prowadzisz firmy produkcyjnej, ale wszystko jest możliwe. Jeśli nawet zdarzy się jakiś wypadek i powstanie na wykładzinie dywanowej trudna plama – są takie środki, które w mgnieniu oka je usuną. A wrażenie jakie robi ta wykładzina w biurze jest niepowtarzalne.

Post Reply

Page: 1