portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Torba dla mamy – używacie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 15
Location: Warszawa
hejka, czy mówi wam coś taki wynalazek jak torba dla mamy?
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 46
Location: Jędrzejów
No raczej, świetna sprawa. Do torby dla mamy pakuję nie tylko rzeczy mojego synka, ale również swoje, jak gdzies wychodzę :) Kiedyś biegałam z kilkoma, a teraz mam tak pojemną, że wejdą rzeczy na przebranie, kosmetyki, butelka, pieluchy, coś na przebranie i jeszcze jakieś moje duperele ;)
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 45
Location: Fromborg
Jak tak rozmawiacie, to do mojej często muszą załadowac jeszcze trochę zabawek drewnianych dla dzieci. Bo oprócz malucha w wózku mam jeszcze 2-latkę, która nawet jak idziemy na spacer do parku musi ze sobą wziąć ze sobą jakies klocki albo inne rzeczy z drewna. Bardzo zresztą lubi akurat z tego materiału zabawki.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 62
Location: Trzebiatów
Bo dla 2-latka zabawki z drewna są jak najbardziej pożądane ;)) Mój synek tez je uwielbia. Non stop jeździ tymi swoimi ciuchciami albo innymi pojazdami, albo też układa wieze, domki z klocków. Lubię go obserwować wtedy i zastanawiam się jakie pomysły rodzą się w głowie takiego małego konstruktora ;))
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 39
Location: Wrocław
Ja już się nie moge doczekać tego etapu. Na razie moja trzytygodniowa córeczka więcej spi niż jest z nami ;) ale ten czas mogę przynajmniej wykorzystać na inne czynności w domu. Biorę tylko
nianię elektroniczną Philips ze sobą na dół, bo mieszkamy w piętrowym domku, i nie musze się martwić co się z nią dzieje :)

Post Reply

Page: 1