portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Polecany warsztat specjalizujący się w francuskich samochodach - Warszawa

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 62
Location: Trzebiatów
Hejka! Potrzebny mi dobry warsztat specjalizujący się w autach francuskich na terenie Warszawy albo okolic. Mam problem bo czuję że samochód wyraźnie nosi na zakrętach i wybojach. Raz prawie wyrzuciło mnie z drogi wiec juz najwyzszy czas zobaczyc o co chodzi.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 28
Koniecznie musi być warsztat dla francuzów? Zawieszenia wszedzie wygladaja podobnie wiec niekoniecznie potrzebni ci beda specjalisci, chyba ze tak sobie zyczysz... ale dla mnie to bez sensu
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 14
Wcale nie bez sensu bo francuskie samochody zależnie od okresu produkcji mają zupełnie inne rozwiązania niż np niemieckie. Szczególnie jeśli będziesz chciała fachowo naprawić tylną belkę w Warszawie to koniecznie pojedź do serwisu który w tym się specjalizuje. Koniecznie o tym pamietaj bo trzeba to zrobic raz a dobrze zeby sie w koszta nie wpedzac w przyszlosci.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
W moim przypadku niestety nie było już czego naprawiać, trzeba było wymieniać. Tak się kończy wyjazd za granice na 6 miesiecy :P. A tyle razy pytałem jak samochód i czy wszystko z nim wporządku "tak tak wporządku" odpowiadała... Znajomy polecił mi niedrogą wymianę tylnej belki w Poznaniu w sprawdzonym warsztacie gdzie sam zajechał no i tez jestem zadowolony bo wszystko funkcjonuje jak powinno. Bądź co bądź ludzie narzekają na te belki ale jak jest zrobiona to komfort jazdy jest fantastyczny.

Post Reply

Page: 1