portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

W jaki sposób zdobyć nowych klientów?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 17
Location: Janów
Cześć. Prowadzę sklepik z ubraniami, czasem robię też drobne przeróbki ale niestety interes nie idzie tak dobrze jakbym sobie tego życzyła. Potrzebuję szybkich i sprawdzonych metod na zdobycie nowych klientów, dlatego bede wdzieczna za wszelkie pomysły mogace sie sprawdzic. Z gory dziekuje za powazne odpowiedzi, pzdr.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 83
Location: Łódź
Nie bardzo wiem co mogłoby ci pomóc, bo jesli jest źle to zapewne gdzies popelniasz blad i trzeba by wniknac w wiele aspektów twojej dzialalnosci zeby znalezc miejsca w ktorych nie do końca coś tam gra.Na pierwszy rzut, postawiłbym na szybką i niedrogą reklamę bo dostawców raczej niełatwo zmienisz a może nawet i nie trzeba, ale Twoja widoczność i odbiór na rynku są niezwykle ważne. Skoro dodatkowo robisz przeróbki to można kupić partię papierowych torebek od producenta Doma Pak i iść w kierunku klimatycznego mini zakładu ze sklepikiem. Odpowiednie opakowania nadadzą powagi i klasy. Mam nadzieję że pomogłem.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 17
Location: Janów
Nie spodziewałam się że w ogóle ktoś odpisze, a już na pewno nie myślałam że ktoś na tyle zainteresuje się tematem i przeanalizuje przynajmniej pobieżnie mój przypadek, więc dziękuję bardzo :). Uważam ze to dobry pomysł i na pewno skorzystam z porad. Dzięki i pozdrawiam!

Post Reply

Page: 1