portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Woreczki i reklamówki do sklepu

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 20
Location: Sanok
Witam wszystkich na forum ;) niedługo wielkie otwarcie mojego sklepu i zdałem sobie sprawę, że zapomniałem na śmierć o workach i reklamówkach dla swoich klientów! To spore niedopatrzenie, które może mnie kosztować zwłokę w otwarciu sklepu. Chciałbym tego uniknąć i zamówić właśnie brakujące produkty do sklepu. Ale nie wiem kompletnie gdziem ógłbym takie siatki i różne folie zamówić.. może ktoś z Was na tym forum będzie w stanie mi pomóć i coś podpowie? Będę wdzięczny za Waszą pomoc! Pozdrawiam serdecznie!
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 34
Location: Iława
A masz woreczki próżniowe na miesa itp.? takie coś też jest mega przydatne ;P zobacz sobie w tym odnośniku co dałem, bo tam bez problemu będziesz mógł znaleźć właśnie różne reklamówki i produkty tego typu. Spokojnie sobie zamów ich sporą ilość bo jednak takie produkty naprawdę szybko schodzą. Także lepiej żebyś był odpowiednio zabezpieczony w asortyment.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 22
Location: Ruda Śląska
Ale zapomniałeś.. ja jakbym w sklepie nie dostał siatki to bym się normalnie wkurzył. W czym mam nosić zakupy??
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Torebki foliowe w dobrej cenie możesz sobie zamówić tutaj: wopak.eu/torebki-foliowe/ ;) szybka wysyłka i wszystko jak najbardziej okej z takimi torebkami itp. także nie powinieneś mieć z nimi najmniejszych problemów. Koniecznie zamiawaj jak najszybciej żebyś zdążył z otwarciem ;P
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 83
Location: Łódź
Fajna ta stronka wopak.eu ;) chyba zamówię sobie kilka zestawów rękawów foliowych z nadrukiem, bo też mi zdecydowanie przydadzą. W ogóle to mega się cieszę, że odwiedziłem ten temat bo szukałem długo takiej firmy, która się właśnie w tym specjalizuje, ale nie mogłem nigdy na żadną się zedecydowąć.. także jestem bardzo zadowolony ;)
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 45
Location: Fromborg
musze koniecznie podrzucić tę stronkę mojej siostrze, bo ona ma własny sklep i właśnie narzeka, że jej provider siatek, reklamówek itp. strasznie słabo się wywiązuje ze swojej umowy i szuka właśnie nowej firmy z którą mogłaby nawiązać współpracę. Także możę chociaż w ten sposób będę mogła jej pomóc

Post Reply

Page: 1