portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Współpraca z nowym partnerem biznesowym

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 11
Location: Kolonia
Witam forumowiczów. Mam takie pytanie. Potrzebuję przeprowadzić wywiad gospodarczy firmy z którą mam zamiar podjąć współpracę. Chciałbym wiedzieć czy firma jest wypłacalna i czy jej pozycja na rynku jest stabilna. Nie możemy sobie pozwolić na współpracę z kimś niedoświadczonym i z problemami. Jak to zrobić?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 77
Location: Płock
Najlepiej będzie jak odwiedzisz jakieś biuro detektywistyczne Legnica ma chyba u siebie kilka takich miejsc z tego co wiem. Polecam firmę cdfox.pl i ich ofertę. Wiem że jak ktoś słyszy o detektywie to mu się dziwnie kojarzy ale firma robi właśnie takie wywiady gospodarcze na potrzeby biznesu :) Warto im zaufać.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 46
Location: Jędrzejów
Również polecam prywatnych detektywów z firmy CDFox. Bardzo fachowa firma i mimo że myślałam o tym w całkiem innych kategoriach to okazuje się że taka firma może się przydać w wielu różnych sytuacjach. Wysyłam ci link z ich stroną w pw chociaż z tego co widzę to już jest tutaj wrzucony na forum ;)
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 60
Location: Rybnik
Takich biur będzie u nas niedługo tyle samo co agencji nieruchomości i sklepów spożywczych. Co do firmy o której piszecie to mam z nią bardzo dobre wspomnienia i dzięki tej firmie udało mi się nie wpaść w sidła złych kontrahentów którzy oszukiwali ludzi :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 11
Location: Kolonia
W takim wypadku chyba zgłoszę się do nich bo wydaje mi się to najlepszym rozwiązaniem ;) Dzięki serdeczne za odpowiedzi. Nawet nie macie pojęcia jak dużo może mi to ułatwić :)

Post Reply

Page: 1