portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Promocja nowego produktu

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 14
Location: Płock
Witam. Chciałbym zacząć promować nowy produkt naszej firmy ;) nie wiem jednak tak naprawdę jak to najefektywniej zrobić ;) liczę na to, że może ktoś z Was mi coś fajnego poleci ;) bo jednak sam nie jestem mistrzem w tego typu pomysłach, a mój wspólnik tym bardziej :P
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 35
Strasznie mało konkretów.. ale ogólnie, jak u nas w firmie chcieliśmy zareklamować nasz nowy produkt to zrobiliśmy spory pokaz. Wynajęliśmy hostessy agencji Caneli z Gdańska i bardzo dobrze one potrafiły wypromować nasz produkt. Także to naprawdę zadziałało ;) zresztą zostawiam Ci odnośnik. Poczytaj sobie o nich i jak coś to może też się skusisz.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 10
No według mnie to świetny pomysł z tymi hostessami! Ja pmiętam jak jedna pracowała jedna super hostessa Łódź, tam miała jakieś ważne pokazy, z tego co pamiętam. No i po prostu przyciągała każdego.. nie dało się od niej oderwać wzroku. Była prześliczna i mega utalentowana. To sama przyjemność było oglądac ją w akcji ;)
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 60
Location: Rybnik
To jest mega dobry pomysł z tymi hostessami.. serio! Nie pomyślałem jakoś wcześniej o tym, ale no kurczę.. to faktycznie może wypalić! Jednak do promocji i tego typu hostessy się super nadają.. musze wypróbować!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 77
Location: Płock
Ja od zawsze wiem, że gdy tylko potrzebuję właśnie promować nowe produkty i usługi, to najlepiej postawić na hostessy ;) bo nic tak nie przyciąga uwagi jak one ;)

Post Reply

Page: 1