portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Specjalistyczne tłumaczenie tekstów z dziedziny medycyny estetycznej

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 62
Location: Trzebiatów
Cześć wszystkim! Pisze do Was z prośbą o radę. Mianowicie poszukuje osoby, która przetłumaczyłaby mi kilka tekstów na język angielski. Nie są to zwykłe teksty, ale teksty branżowe dotyczące medycyny estetycznej. Chciałabym móc je opublikować na zagranicznych portalach, dlatego zależy mi na wysokiej jakości stylistycznej i merytorycznej. Czy możecie mi kogoś polecić? Z góry dzięki za odpowiedzi!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 34
Location: Tarnów
Hej. Jeżeli szukasz profesjonalnego tłumaczenia to radzę Ci skorzystać z usług biura tłumaczeń. Sama od kilku lat korzystam z tego: tlumaczenia-langea.pl/ i jestem bardzo zadowolona. A przez to, że jestem już stałym klientem oferują mi interesujące promocję.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 35
Witam. Uważam, że lepszą opcją jest wybór biura zajmującego się profesjonalnym tłumaczeniem, ponieważ nie tylko mają większe doświadczenie w tym co robią, ale również ceny są korzystniejsze. Rok temu potrzebny mi był tłumacz techniczny języka angielskiego i dopiero w biurze Langea otrzymałem to czego oczekiwałem. Jak wspomniałaś poszukujesz tłumacza do tekstów specjalistycznych z konkretnej branży, a więc musisz od niego wymagać także konkretnej wiedzy z tej dziedziny.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 14
Location: Płock
Zgadzam się z moim poprzednikiem, biura tłumaczeń to gwarancja profesjonalnej obsługi i wysokiej jakości tekstów. Ci ludzie właśnie tym się zajmują, więc posiadają nie tylko dobrą znajomość języków, ale wiedzą jak dokładnie tłumaczyć teksty, aby zadowolić swoich klientów.

Post Reply

Page: 1