portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Praca na towaroznawstwo – wyposażenie sklepów

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 45
Location: Fromborg
Może to odrobinę nietypowy problem ale pomyślałam że może tutaj się kogoś poradzę. Otóż mam do napisania pracę zaliczeniową z towaroznawstwa i wylosowałam o wyposażeniu sklepów. Mam wymienić i scharakteryzować najbardziej typowe rzeczy po które sięgają handlowcy, wszystko na przykładzie sklepu ogólnospożywczego. Trochę mam pustkę w głowie więc liczę na jakąś inspirację od Was.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 77
Location: Płock
Dziewczyno, toż to temat rzeka... Nie masz się czym martwić, bo rzeczy do opisania na pewno Ci nie zabraknie. Na pewno co możesz wymienić to wagi do sklepów. Bez nich nie kupisz ziemniaczków, buraczków ani nie zważysz bananów w markecie :) Poza tym coraz częściej się sprzedaje inne rzeczy na wagę oprócz żywności.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 29
Zajmij się wszelkimi elementami służącymi do ekspozycji towarów. Regały sklepowe, jakieś stojaki, są jeszcze lady chłodnicze – sporo różnych rzeczy. A z trochę innej mańki to bramki antykradzieżowe. Głównie są w sklepach odzieżowych ale w wielkopowierzchniowych sklepach tak samo je widać.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 34
Location: Tarn๓w
Dziwne, że jeszcze nikt nie wymienił – nasz poczciwy wózek sklepowy. Niestrudzony towarzysz wypraw po wszelkie dobra, przynajmniej w moim przypadku bo nigdy nie lubiłam chodzić po sklepie z zakupami w rękach. A ilu ludzi z takie wózka codziennie korzysta... Książkę by można napisać!
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 22
Location: Ruda Śląska
Swoją drogą to całkiem ciekawie teraz jest na tych studiach. Człowiek miał egzaminy i kolokwia z kosmosu a teraz można napisać o torbie na zakupy i dostać zaliczenie :D To nie zmienia faktu, że temat całkiem ciekawy i można jakieś naukowe względnie paranaukowe opracowanie o tym napisać.

Post Reply

Page: 1