portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Porządna i pełna identyfikacja wizualna

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 77
Location: Płock
Temat chyba sporo mówi, ale warto doprecyzować. Jestem na pierwszym etapie budowania pozycji swojej firmy, w zasadzie jest to projekt rodzinny z moim szwagrem. Wziąłem na siebie kwestie marketingowe i wizerunkowe i teraz szukam agencji która by nam to wszystko opracowała. Będę zobowiązany za wszelkie sugestie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Hm wskazać coś będzie o tyle ciężko że firm w tej branży masz dziś bez liku. No ale są perełki, to fakt. Chociażby Simply Creative – to jest agencja z wyższej półki więc jak masz nastawienie na nietypowe opcje to warto tam uderzyć.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 34
Location: Tarnów
Też to przerabiałam... Wprawdzie moja firemka to w zasadzie jednoosobowa działalność ale okazało się przy konkurencji trzeba mocno się postarać żeby dotrzeć do ludzi.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 83
Location: Łódź
Identyfikacja wizualna to mega szeroki i ważny temat, tu rzeczywiście nie może być żadnego pudła. Idąc tropem tego co wyżej kolega wspomniał zajrzyj sobie tu - http://simplycreative.pl/oferta/43/branding. Sądzę że tam znajdziesz to czego szukasz.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 11
Location: Terespol
Z brandingiem jest sporo zabawy, zgadzam się w pełni. Trudno jest o kreacje które realnie odróżnią Cię od konkurencji ale oczywiście jest to wykonalne. Wszystko zależy głównie od tego komu powierzysz kwestię.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 46
Location: Jędrzejów
Jestem graficzką i jakiś czas temu pracowałam między innymi przy brandingu. Chwilami ciężko znaleźć porozumienie z klientami. Tylko najlepsze agencje mają to opanowane do perfekcji.

Post Reply

Page: 1