portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Jak poprawić swoje umiejętności w sprzedaży?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 60
Location: Rybnik
Za każdym razem, kiedy klient mówi „nie”, trzeba mieć w głowie tysiące tak. Ja mam tylko jakąś setkę i okazuje się, że to nie wystarcza… Zawsze miałam talent do mówienia i potrafiłam wpływać na innych ludzi i ich decyzje, ale chyba trochę muszę się podszkolić w tej kwestii, poznać jakieś nowe techniki. Macie jakieś ciekawe pomysły jak to zrobić?;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 14
Location: Płock
Zwróć uwagę na CommunicationCorner. Zauważyłem, że nic nie przynosi takich efektow jak szkolenia i negocjacje na warsztatach. Możesz się bardzo sprawnie nauczyć nowych argumentów i myślenia strategicznego. Trzeba pamiętać, że sam talent nie wystarczy, trzeba go jeszcze pielęgnować. Wielu ludzi trochę przedwcześnie daje sobie spokój z samorozwojem, niestety. A firmy też za rzadko robią szkolenia.
« Last edit by teatrapriori on Mon Feb 12, 2018 10:11 am. »
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 62
Location: Trzebiatów
popatrz sobie na tę ofertę szkoleniaznegocjacji.com/szkolenie-negocjacje-sprzedazowe/ . Byłam na tym szkoleniu i bardzo mi się przydało, odkryłam w sobie zupełnie nowe pokłady energii. Poważnie.;) kolega ma rację, za rzadko firmy organizują takie szkolenia. A się naprawdę opłaca!
« Last edit by teatrapriori on Mon Feb 12, 2018 10:11 am. »

Post Reply

Page: 1