portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Monitoring – co warto wiedzieć

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 62
Location: Trzebiatów
Cześć wszystkim. Jestem w dość nietypowej sytuacji, bo prowadzę sklep, chciałabym go odpowiednio zabezpieczyć. Chodzi mi głównie o monitoring, aby sprawdzać co się dzieje na zewnątrz i wewnątrz. Mam też pewne podejrzenia co do jednego z pracowników, no ale to już inna bajka. Nie lubię być oszukiwana ot co. Chciałabym się was wypytać co wy stosujecie, jaki sprzęt kupiliście i jeśli to nie problem to za ile, bo na to też muszę się odpowiednio przygotować. Proszę o poważne porady.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 77
Location: Płock
Witaj. Myślę, że najlepiej by było, jakbyś w wyszukiwarce poszukała sobie odpowiednich sprzętów, zweryfikowała czy ci cenowo pasują bo inaczej to trudno jest określić. Każdy ma inny próg tolerancji cenowej. Dla jednych tysiąc złotych to nic, dla innych to niemal miesiąc życia. Wydaje mi się, że tak było by najrozsądniej.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 39
Location: Wrocław
Witaj. jeśli jeszcze nic nie znalazłaś, znaczy że pewnie nie odwiedzałaś tej stronki mzxglobal.pl. Ja też tam kupowałam kamerki do swojego biura, nie zapłaciłam drogo, jestem zadowolona. Z oprogramowaniem też wszystko w porządku. O cenie nie będę dyskutować, bo tak jak kolega zaznaczył każdy ma inny próg tolerancji, ja się z tym całkowicie zgadzam. Masz namiar, zadzwoń na podany na stronie kontakt dowiedz się ile cenowo wyniesie i zdecyduj.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
sto procent racji, każdy sam musi wyszukać
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 34
Location: Iława
Hej, ja też tam kupowałam, było całkiem przystępnie.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 62
Location: Trzebiatów
Ok., dzięki wszystkim. Niebawem odwiedzę stronkę to sobie sprawdzę ile co kosztuje. Macie rację z tą tolerancją. W sumie kilka stówek to nie jest jakiś duży problem, ale jak każdy wolałabym taniej.

Post Reply

Page: 1