portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Porady na temat organizacji ślubu

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 46
Location: Jędrzejów
Cześć. Czy ktokolwiek z was orientuje się może czy są jakieś dobre i godne polecenia firmy, które pomagają zorganizować przyjęcie weselne na wysokim poziomie. Chodzi mi o pomoc kogoś kto zna się na tym, a nie tylko udaje, że coś wie. Wspólnie z narzeczonym ustaliliśmy, że ma to być wyjątkowy dzień dla nas obydwojga, dlatego chcemy zatrudnić kogoś odpowiedniego, kto ma obycie, świeże pomysły i będzie w stanie nas wysłuchać.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 17
Location: Janów
Witaj. Doskonale rozumiem twoje potrzeby. Sama niegdyś szukałam takiej firmy dla siostry, bo była nazbyt kapryśna, by sama się tym zająć. No i musiałam ją odciążyć, bo była w ciąży i nie chciałam by się przemęczała. Wtedy z moją przyjaciółką wyszukałyśmy firmę inspiro-wedding.pl pomogli zorganizować ślub jak z bajki, a jej suknia była fantastyczna, nawet nie było widać, że jest w ciązy. Tobie też bym poleciła.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Hej. Moja żona też szukała takich doradców. W sumie to nam pomogli, bo nie wiedzieliśmy, że można wziąć ślub w plenerze a moja o tym marzyła. W necie masz pełno ofert, wybierz sobie którąś i sprawdź.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 60
Location: Rybnik
Witam. Ja bym poleciła najpierw sobie poczytać jak można się przygotować do takiego ślubu w kilku krokach inspiro-wedding.pl/oferta/wesele-i-slub-krok-po-kroku. Myślę, że poradnik pomoże nakreślić ewentualne możliwości. Warto też zatrudnić konsultanta.
« Last edit by teatrapriori on Fri Aug 04, 2017 8:24 am. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 15
Location: Warszawa
Cześć. Moja narzeczona nie mogła się zdecydować na suknie, ale pani konsultantka pomogła. Nie ulżyło, bo nie musiałem kolejnego niedzielnego wieczora przebierać w falbankach, koronkach i innych. Więc do takich organizacji ja tez bym wynajął specjalistów.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 39
Location: Wrocław
Witajcie moi drodzy. Można się zgodzić w stu procentach. Ja też poleciłabym wynająć firmę, aby przygotowali wszystko za was. Moim zdaniem ślub w plenerze jest fantastyczny. Tutaj macie ofertę dobrej firmy organizacyjnej inspiro-wedding.pl/oferta/slub-i-wesele-w-plenerze. Szkoda, że to ja nie wychodzę za mąż, pozdrawiam i powodzenia
« Last edit by teatrapriori on Fri Aug 04, 2017 8:25 am. »
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 20
Location: Sanok
Organizator wesela i problem z głowy, jestem za.

Post Reply

Page: 1