portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Rodzaje kalendarzy reklamowych.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 62
Location: Trzebiatów
Potrzebuję pomocy przy wyborze rodzaju kalendarza reklamowego. Który rodzaj kalendarzy waszym zdaniem ma największą moc reklamową? Prowadze odzieżowy sklep internetowy i te kalendarze chcę podesłać stałym klientkom, jako taki bonus i jednocześnie podziękowanie za zakupy w sklepie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 77
Location: Płock
Jak to mają być kalendarze dla klientek, to raczej postaw na coś małego, co można schowac do torebki albo do portfela. Chodzi mi o takie kalendarze listkowe, które z jednej strony mają nadruk logo Twojej firmy a z drugiej całoroczny kalendarz. Na pewno wiesz o co mi chodzi.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 45
Location: Fromborg
A ile chcesz wydac kasy na taki jeden kalendarz? Bo jak masz wieksze srodki to możesz pomyślec o jakimś eleganckim kalendarzu na ściane.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 62
Location: Trzebiatów
Szczerze mówiąc to myślałam o takich i takich kalendarzach. Te małe wysłałbym wszystkim klientkom razem z zamówieniem, a te duże tym, które robią najwieksze zakupy.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 39
Location: Wrocław
Jak wejdziesz na strone http://www.studio.akcygraf.pl/kalendarze to tam masz listę przeszło dziesięciu różnych typów kalendarzy reklamowych. Każdy wygląda nieco inaczej i inny jest koszt jego wyprodukowania. Najlepiej zgłos się do jakieś firmy, która produkuje takie kalendarze jednodzielne, trójdzielne, biurkowe i inne i oni ci powiedzą, ile kosztuje konkretny model. Wtedy będziesz wiedziała na czym stoisz, a tak to tylko gdybanie.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 62
Location: Trzebiatów
No niby tak, ale po prostu chciałam się wcześniej jakoś ogólnie zorientowac w temacie. Wiadomo, kasy na ten cel nie mam zbyt wiele, ale też tych kalendarzy nie potrzebuje tysięcy sztuk, tylko góra kilkaset.

Post Reply

Page: 1