portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Sklep z akcesoriami i sprzętem rowerowym

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 20
Location: Sanok
Witam wszystkich. Szukam jakiegoś dobrego sklepu w którym można zakupić sprzęt rowerowy i sam rower. Jasne, że jest masa sklepów tego typu na Internecie, ale zależy mi na tym, aby jednak otrzymać jakiś feedback z zewnątrz ;) może ktoś z Was mi coś doradzi? Jaki sklep warto odwiedzić i do kogo się zgłosić? Będę mega wdzięczny za rekomendacje i ogólnie opinię z zewnątrz ;) z góry bardzo dziękuję i mam nadzieję, że ten temat będzie cieszył się zainteresowaniem, a nie umrze śmiercią naturalną :P
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 34
Location: Iława
Ja mega lubię producenta sprzętów i rowerów Kellys, bo oni mają jeden z najlepszych sprzętów i akcesoriów tego typu jak dla mnie ;) znajdziesz ich ofertę pod tym linkiem: http://2kola.net.pl/2_kellys ;) robiłem kilka razy na tej stronie zakupy i wszystko jak najbardziej okej. Sprzęt szybko dotarł i był bardzo fajnej jakości, także zdecydowanie polecam ;)
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 45
Location: Fromborg
Tak z ciekawości odwiedziałam ten link co był wyżej bo też kocham jeździć na rowerze.. ale kolega nie dodał, że sprzedają tam też fajny sprzęt narciarski! Strasznie spodobała mi się ich oferta, bo mają takie fajne dopasowane buty na sprzedaż: http://2kola.net.pl/content/11-boot-fitting i podejrzewam, że w takich by mi się naprawdę genialnie jeździło ;) koniecznie zamówię sobie te buty!
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 22
Location: Ruda Śląska
No mega fajna jest ta stronka 2kola.net.pl ;) widać, że tworzą ją pasjonaci bo mają tam sprzęt stricte dla fanów jazdy rowerem i na nartach. Bardzo fajnie, że odwiedziłem to forum i poznałem ich ofertę.. co prawda na nartach nie jeżdżę ale na rowerze to i owszem i przydałoby mi się nowy kupić ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 34
Location: Tarnów
Ja to samo.. od dawna już nosiłam się z zamiarem zakupu nowego roweru i tak mi się wydaję, że chyba sobie kupię jeden z ich rowerków ;) w sumie dawno nie sprawiłam sobie żadnego prezentu :P
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 62
Location: Trzebiatów
Jazda na rowerze to jest to! Nie mogę się doczekać aż też już wsiądę na mój kochany rowerek ;P

Post Reply

Page: 1