portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Czy zagraniczny sprzęt rehabilitacyjny jest lepszy od polskiego?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 45
Location: Fromborg
Chciałam zapytać o sprawę techniczną, bo spotkalam się ostatnio z kilkoma opiniami osób, które używają tego rodzaju sprzętu, że sprzęt rehabilitacyjny zagranicznych producentów ma zdecydwoanie lepsze właściwości, jak ten oferowany przez polskich producentów. Czy to prawda, czy w naszym kraju nie mamy się czym pochwalić jeśli chodzi o produkcje nowczesnych sprzętów dla niepełnosprawnych?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Widocznie te osoby nigdy nie miały do czynienia z naprawdę profesjonalnym sprzętem, który nie tylko jest polski, ale jest dostępny w super cenach, czego nie da się powiedziec o tych zageanicznych propozycjach. Owszem tamtem sprzet też spełnia swoje funkcje, ale jesli coś jesdt przynajmniej na takim samym poziomie to nie widzę sensu, żeby za to przepłacać :)))
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 39
Location: Wrocław
Prosta analiza a tak wiele mówi...Nie wiem czemu w Polsce utarło się przekonanie, że to co zagraniczne jest lepsze. Może kiedyś tak było, ale teraz jesteśmy na równi albo i nawet lepsi od zagranicznych przedsiębiorców :)))
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 45
Location: Fromborg
No w sumie jak tak teraz patrzę na to wszystko, to nie mamy się czego wstydzić. Jest przyznajmniej kilka grup produktów, gdzie znajduje jednak wyższość polskich ofert...
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 83
Location: Łódź
Jestem przekonany, żę takich grup jest całe mnóśtwo. Jeśli chodzi o sprzęt do rehabilitacji to zajrzyjcie sobie tutaj mazamed.eu/, bo to strona producenta, najlepszych polskich sprzętów niezbędnych niepełnosprawnym. Asortyment jest bardzo szeroki, co przy dużych potrzebach klientów z całego świata jest ogromnym atutem. Katalog produktów każdego roku jest z resztą coraz większy.
« Last edit by teatrapriori on Tue Feb 27, 2018 11:03 am. »

Post Reply

Page: 1