portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Czy praca opiekunki w Niemczech jest opłacalna?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 46
Location: Jędrzejów
Informacji o zarobkach na zachodzie jest wiele, tylko nie ma ich gdzie zweryfikować. Coś mi się wydaje, że wiele osób zawyża sobie zarobki tylko po to, żeby móc wyjść z twarzą u znajomych czy rodziny. Chciałam tak na poważnie zapytać ile zarabiają tacy opiekunowie w Niemczech i jak to się ma do warunków bytowych?
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 60
Location: Rybnik
Trudno uzyskać wiarygodne informacje odnosnie zarobków na zachodzie, szczególnie jeśli mowa o konkretnym fachu. Ale myślę, że koleżanki podobnie jak ja podzielą się tą informacją. Moje zarobki, a byłam zatrudniona przez firmę Laxo Care wynosiły prawie 1500 euro oczywiście. Wiecie jaka to kwota pieniedzy :))))
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Ale to chyba z nadgodzinami musiałas miec to wyliczneie...
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 60
Location: Rybnik
A gdzie tam z nadgodzinami. Dostałam to co chciałam i to co miałam obiecane, ale tylko z tą firmą, o której wspominam. Więcej na ten temat można znaleźć tutaj laxocare.pl/ i szybko człowiek wie na czym stoi...To są oferty godne zaufania z podanymi zarobkami i warunkami, jakie czekają pracownika.
« Last edit by teatrapriori on Wed Feb 21, 2018 12:22 pm. »
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 45
Location: Fromborg
Według mnie moja droga to od tysiąca euro do dwóch. Wszystko zależy od tego, jaki poziom opanowania języka masz i jakie doświadczenie jest po Twojej stronie. Im więcej wszystkiego tym kolejne dziesiątki euro będą Twoje konto zasilały. To akurat nic szczególnego...
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 34
Location: Tarnów
W ogłoszeniach tej firmy podawane są stawki, a to znacznie wpływa na przejrzystość całej oferty. To chyba pierwszy razspotykam się z takim ogłoszeniem, gdzie z góry wiadomo ile człowiek będzie w stanie zarobić i ewentualnie odłożyć i przywięźć do domu.

Post Reply

Page: 1