portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Dobry portal dla administratorów bezpieczeństwa informacji

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 83
Location: Łódź
Znacie jakiś dobry portal dla administratorów bezpieczeństwa informacji? Chodzi mi o najświeższe informacje, orzecznictwa i interpretacje przepisów. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 22
Location: Radom
osobiście polecam odoserwis.pl. Bardzo rzetelny, konkretny i profesjonalny portal na którym znajdziesz wszystko co potrzebne ci w pracy. W przepisach niestety mozna utonąć, więc tego typu wsparcie jest zasadnicze dla prawidłowej ochrony danych osobowych.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 20
Location: Sanok
Cześć. Może ty mi pomożesz. Skoro jestem osoba fizyczną prowadzącą działalność to jakie mam obowiązki związane z ochroną danych? Nikt nie potrafi mi rzeczowo odpowiedzieć na to pytanie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 22
Location: Radom
Chyba nie ma sensu żebym się tu rozpisywała tym bardziej że wszystko co musisz wiedzieć jest na https://odoserwis.pl/p/129/osoby-fizyczne-prowadzace-dzialalnosc-gospodarcza. Jedno jest pewne - nie wolno bagatelizować bezpieczeństwa danych w firmie bo ewentualny wyciek, nawet poprzez bład pracownika co się zdarza często, jest równy olbrzymim problemom. Są pewne procedury które trzeba wdrożyć i przestrzegać, na to nie ma rady :)

Post Reply

Page: 1