portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Poszukiwane biuro rachunkowe z Warszawy!

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 34
Location: Iława
Kochani, tak jak zaznaczyłem w temacie szukam biura rachunkowego, które zajmie się kompleksową obsługą mojego przedsiębiorstwa. Podatki, umowy z pracownikami, przelewy, rozliczenia z kontrahentami - najlepiej jakby zajęli się wszystkimi kwestiami związanymi z rozliczeniami i dokumentami, abym ja mógł się zająć innymi, ważniejszymi sprawami. Polecicie mi kogoś?
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 20
Location: Sanok
Generalnie w Warszawie działa wiele biur rachunkowych, ale większość nie oferuje tak szerokiego wachlarza usług. Ze swojej strony mogę polecić Ci firmę Polfinans, z której usług sam korzystałem swego czasu i powiem, że byłem zadowolony ze współpracy. Co najważniejsze, wszystkie kwestie podatkowe i rozliczeniowe były prowadzone sumiennie, więc nie musiałem borykać się z żadnymi problemami.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 46
Location: Jędrzejów
Znam to przedsiębiorstwo i w sumie mogę też polecić. Aktualnie korzystam z doradztwa podatkowego i usług rachunkowych, kiedyś też zajmowali się przelewami dla pracowników, ale dziś firma już funkcjonuje na tyle dobrze, że przelewy zostały zdefiniowane na koncie i wszystko odbywa się automatycznie. Co do biura rachunkowego - sprawdź ich stronę http://www.polfinans.com.pl/, a na pewno dowiesz się wszystkiego co Cię interesuje.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 10
Zwróć uwagę, że firma ta działa od 1991 roku, więc jak na Warszawę to bardzo długo utrzymali się na rynku. Zyskasz pewność, że biuro rachunkowe nie upadnie! Miałem raz taką sytuację, że rozpocząłem współpracę z księgowością, a oni po miesiącu zakończyli działalność - koszmar.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 34
Location: Iława
Super! Dzięki za link oraz porady i uwagi - teraz już wiem, gdzie szukać pomocy:)

Post Reply

Page: 1