portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Ursynów – firma instalacyjna

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 83
Location: Łódź
Cześć! Od 2 miesięcy wynajmuję stare mieszkanie na Ursynowie i do tej pory wszystko było w porządku. Niestety coś się dzieje z kuchenką gazową i nie wiem, czy jest to wina instalacji czy sprzętu. Wolałabym, żeby dla pewności jednak ktoś to sprawdził.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 45
Location: Fromborg
A nie powinien zrobić tego właściciel mieszkania? To chyba należy do jego obowiązków
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 35
Nie każdy chętnie i szybko się tym zainteresuje, a takie rzeczy lepiej sprawdzić do razu. Skontaktuj się z firmą: darbud.org/gazownik-ursynow, bo oni właśnie w okolicach Ursynowa działają. Wydaje mi się, że to może być jakaś awaria instalacji, ale lepiej, żeby zrobił przegląd ktoś, kto się zna.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 15
Location: Warszawa
W tych starych mieszkaniach często są problemy z instalacjami gazowymi. Najlepiej gdyby właściciel mieszkania wymienił ją na nową, ale pewnie nie będzie chętny. Wiecie, czy ta firma świadczy też usługi na Bemowie?
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 22
Location: Ruda Śląska
Tak. Na stronie internetowej: http://darbud.org/mapa-witryny/78-bemowo/1066-instalacja-co-bemowo masz napisane, że też w tej dzielnicy i do 40 km od Warszawy. Z tego, co widzę to zajmują się nie tylko instalacjami gazowymi, ale też grzewczymi i sanitarnymi. Dobrze mieć namiar na taką sprawdzoną firmę, bo takimi instalacjami powinni się zajmować właśnie fachowcy.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 83
Location: Łódź
Zgadzam się z Tobą i dlatego nic sam nie robię, tylko skontaktuję się z tymi fachowcami.

Post Reply

Page: 1