portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Czy dzieci lubią bawić się zabawkowymi figurkami?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 77
Location: Płock
Obserwuje dorastające na moim osiedlu dzieci i widzę, że bardzo zmieniły się trendy, jeśli chodzi o zabawki, jakimi się te dzieci bawią. Wiadomo technika poszła mocno do przodu, ale te zabawki, które były pozbawione elektroniki też były świetne. Moje dzieci do dzisiaj posiadają pamiątkowe figurki ulubionych postaci. Czy dzisiaj takie zabawki jeszcze można gdzieś dostać?
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 29
Witam, oj ta Twoja diagnoza społeczna dzieci nie jest tak do końca kompletna, bo dzieci cały czas kochają te zabawki i często się nimi bawią. W mojej rodzinie to jest ulubiona zabawka, a to dlatego, że wszędzie można ją zabrać ze sobą. Oczywiście wiele się zmieniło jeśli chodzi o same postacie, które teraz są bardzo zróżnicowane.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 16
Tak dokładnie, ja pamiętam na przykład, że za moich czasów to jak sięmiało figurkę smerfa to już było się na osiedlu kimś, a dzisiaj jest mnóstwo innych postaci, o których dorośli na pewno nie słyszeli. Dzieci za to wiedzą bardzo dobrze, kto jest kto. Dlatego też mają jasno postawione preferenejce jeśli chodzi o sam wybór.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 77
Location: Płock
No smerfy to znam :)))
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 10
Większość figurek, jeśli nie wszystkie wzięło swój początek w filmach animowanych lub fabularnych. To najlepszy nośnik reklamowy dla tego typu zabawek :))) A faktycznie zabawaki są świetne choćby dlatego, że można się nimi wymineiać i jest to fajna rzecz do zbierania...
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Kolekcjonowanie to jedna z tych czynności, jakie w związku z zabawkami popieram. Moje dzieci zbierają różne figurki zabawki są oczywiście odpowiednio dobierane. Ja swoje zakupy zawsze robię tutaj ebambini.pl/Figurki-postacie-roboty,c,23, bo tutaj generalnie oferta jest zawsze najszersza. A przy nowościach, jakie na rynku się pojawiają to bardzo ważne.
« Last edit by teatrapriori on Fri Aug 18, 2017 9:33 am. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 83
Location: Łódź
Oczywiście, że trzeba mieć odpowiednie miejsce do zakupów. Ja też bardzo lubię sklep Ebambini, w którym figurek różnego typu nie brakuje. Są tutaj zarówno propozycje dla chłopców, jak i dla dziewczyn.

Post Reply

Page: 1