portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Czy wiecie kto robi kamienne schody w Gorzowie – szukam kamieniarza

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 83
Location: Łódź
Jak napisałem w temacie rozglądam się za doświadczonym kamieniarzem który ma praktykę w temacie schodów granitowych. Dokładnie chodzi o kryptę znajdującą się pod kościołem. Chcemy żeby to wyglądało godnie, to zabytkowa świątynia. Poza tym jeszcze kwestia tablic granitowych przy niszach dla spopielonych – też są potrzebne...
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 35
Kojarzę że zakład kamieniarski Ganicz zajmuje się kompleksowo zadaniami związanymi z obróbką granitu. Każda z tych rzeczy jest w ich ofercie więc na moje oko nie powinno być żadnych problemów.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 60
Location: Rybnik
Coraz częściej schody z granitu są wykonywane nie tylko w obiektach sakralnych ale nawet w domach prywatnych. To na pewno ciekawa alternatywa dla klasycznych posadzek na stopniach, co też nie wygląda źle.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 34
Location: Iława
Właśnie sobie przeglądam ich stronę https://kamieniarstwo.ganicz.com.pl/. Naprawdę ciekawie to wszystko wygląda. Dziś jak chodzi o kamienne schody Gorzów nie oferuje raczej ciekawszej opcji. Zakład znam z dostarczania świetnej kostki krawężnikowej, nie przypuszczam, aby w innym obszarze radzili sobie słabiej.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 45
Location: Fromborg
Kamień na podłogach czy schodach zawsze prezentuje się doskonale. Granit już w ogóle ma w sobie mnóstwo naturalnego uroku.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 83
Location: Łódź
Odnośnie tych tablic to w tym zakładzie także je wykonują https://kamieniarstwo.ganicz.com.pl/oferta/tablice-napisowe-na-kolumbarium/. Myślę że to bardzo korzystny układ ponieważ można wziąć wszystko w jednym miejscu i się nie przejmować. Zawsze im mniej wykonawców zaangażowanych tym prościej.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 77
Location: Płock
Dziś za dobrym kamieniarzem trzeba trochę pochodzić... Ten wygląda rzeczywiście na bardzo solidnego.

Post Reply

Page: 1