portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Poszukujemy sprawdzonej firmy produkującej domofony jednorodzinne

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 29
Dzień dobry! W końcu zaoszczędziliśmy wraz z mężem kwotę, która wystarczy na budowę ogrodzenia. Wykonawcę mamy już dogadanego, a teraz szukamy jakiegoś wysokiej jakości domofonu jednorodzinnego. I tutaj chciałabym dodać, że zależy nam na tym, aby sprzęt można było rozbudować, by ewentualnie mogły korzystać z niego dwie rodziny. Mam nadzieję, że rozumiecie, o co mi chodzi.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 77
Location: Płock
Tak, ja rozumiem. Może spróbuj poszukać w jakichś wielkich marketach budowlanych. Tam mają taki sprzęt, w dodatku w niezłych cenach. :)
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 29
Braliśmy to pod uwagę, ale ktoś znajomy kupił i wystarczyło trochę deszczu, żeby sprzęt przestał działać. Okazało się, że były jakieś uszkodzenia. Ostatecznie wszystko im wymienili, ale trochę to trwało, no i te nerwy.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Cześć. Znam bardzo dobrą firmę produkującą domofony jednorodzinne oraz inne urządzenia tego typu. Zajrzyjcie tutaj: http://orno-sklep.pl/domofony-jednorodzinne-c-10_17.html. Wszystkie ich produkty są naprawdę bardzo wysokiej jakości, niezawodne i nowoczesne. W dodatku dokonując u nich zakupu, na pewno coś oszczędzicie, wszak to sklep producenta.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 83
Location: Łódź
Tylko jak chcecie zachować możliwość rozbudowy, to instalację powierzcie jakiemuś profesjonalnemu monterowi. Sporo jest tych kabelków i trzeba też pamiętać o tym, żeby w odpowiedni sposób je ułożyć i zostawić miejsce pod ewentualne rozszerzenie. Tak więc od razu zgłoście to przed instalacją. :)
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 29
Ślicznie dziękuję w imieniu moim i męża. :) Znaleźliśmy już interesujący nas model, wydaje nam się, że wszystko będzie okej. A o zgłoszeniu tego przed instalacją będziemy pamiętać. Trzymajcie się i wszystkiego dobrego Wam życzę. :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 83
Location: Łódź
Dzięki! Miło mi, że mogłem pomóc. O takich detalach często można zapomnieć, a później rodzą się z tego poważne problemy. :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Bardzo proszę i również dziękuję! Życzę powodzenia w budowie ogrodzenia i instalacji domofonu.

Post Reply

Page: 1