portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Który salon kosmetyczny w Poznaniu Grunwaldzie polecacie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 34
Location: Tarnów
Hej. Od niedawna mieszkam w dzielnicy Grunwald w Poznaniu i chciałabym się zorientowac, do którego salonu kosmetycznego warto tutaj chodzic. Zalezy mi przede wszystkim na manicure oraz zabiegach na twarz.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 60
Location: Rybnik
Ja już od dość dawna mam swój ulubiony salon kosmetyczny w Poznaniu Grunwaldzie. Szczególy dotyczące jego działalności oraz oferowanych tam zabiegów znajdziesz na jego stronie internetowej. Podoba mi się to, że pracują tam wykwalifikowane i doświadczone kosmetyczki, które podczas zabiegów uzywają organicznych kosmetyków bez parabenów i sztucznych barwników. Z efektów zabiegów takich jak manicure czy peelingi jestem za każdym razem zadowolona. Poza tym salon ten oferuje konkurencyjne ceny.
« Last edit by teatrapriori on Thu Jan 04, 2018 8:57 am. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 34
Location: Tarnów
Nie słyszałam wcześniej o tym salonie kosmetycznym, ale po Twojej rekomendacji chętnie się tam wybiorę. A które z oferowanych tam zabiegów uważasz za najbardziej godne polecenia?
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 60
Location: Rybnik
Mogę polecic np. peeling kawitacyjny oraz manicure japoński. Peeling kawitacyjny świetnie oczyszcza cerę i pobudza odbudowę skóry. Usuwa wągry i zaskórniki, a nawet redukuje drobne zmarszczki. Natomiast manicure japoński to mój ulubiony zabieg na paznokcie. Sprawia, że paznokcie stają się idealnie gładkie i odżywione.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 34
Location: Tarnów
Aha, przyznam, że manicure japoński chodzi mi po głowie już od jakiegoś czasu, więc chyba się na niego zapisze w poleconym przez Ciebie salonie.

Post Reply

Page: 1