portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Gabinet psychologiczny oferujący terapię małżeńską Poznań

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 29
Polecicie gabinet psychologiczny oferujący terapię małżeńską? Piszcie o specjalistach do których chodziliście, krótka opinia również by się przydała, pozdrawiam.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 77
Location: Płock
Warto pogadać z psycholog Martą Piotrowską bo ma szerokie doświadczenie w tym zakresie i w moim odczuciu jest po prostu najlepsza. Z mojej strony przestrzegam przed popełnieniem błedu i zrzuceniem całej pracy na psychologa bo on pomoże na pewno ale nie zrobi wszystkie za was. Otwiera drzwi przez które sami musicie przejść.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 29
Można prosić link do info o gabinecie?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 77
Location: Płock
Jasne. http://martapiotrowska.pl/kryzys-zwiazku-terapia-dla-parmalzenstw/ - tu masz wszystko co trzeba wierdzieć o tym co niesie z sobą terapia małżeńska Poznań jak mi się wydaje dopiero wkracza w fazę wielu problemów społecznych dotykających ludzi w dużych miastach. W Warszawie na przykład prawie każda para chodzi na terapię.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Coś w tym jest, widzę po sobie i swoim związku że mierzymy się z zupełnie innymi problemami niż moi rodzice chociażby. Jak widać wiele rzeczy których nas uczono wcale się nie przydaje albo nie zdaje egzaminu.

Post Reply

Page: 1