portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Fachowe toczenie CNC w Białymstoku?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
witam wszystkich forumowiczów.;) jak sądzicie, czy gdzieś w Białymstoku działa profesjonalna firma zajmująca się toczeniem CNC? A może lepiej szukać gdzieś dalej, nie na Podlasiu? Może w centralnej Polsce są po prostu jakieś lepsze oferty?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 83
Location: Łódź
nie demonizujmy tak tego naszego Podlasia, tutaj naprawdę działa wiele fajnych i innowacyjnych firm. Nie dlaczego ludzie uważają, że wszystko, co dobre, dzieje się w centralnej Polsce. Przysięgam, że tam też są lepsze, ale i gorsze usługi…
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 35
popieram zdanie kolegi wyżej. Zamawiałem ostatnio toczenie CNC w Białymstoku i firma, która się tym zajmowała, naprawdę bardzo profesjonalnie podeszła do sprawy. Mają świetne, nowoczesne zaplecze, moim zdaniem światowy poziom. Zresztą jak chcesz to sobie zerknij na ich stronę internetową pod linkiem http://br-technology.pl/toczenie-cnc/ i zobaczysz co tam mają, czym się zajmują.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 45
Location: Fromborg
Białystok zdecydowanie się rozwija i działa tutaj wiele fajnych firm. Również mogę polecić firmę wspomnianą przez kolegę wyżej, zajmowali się dla mnie toczeniem i cięciem blachy laserem. Duża precyzja i właśnie, innowacyjne techniki. Podlasie nie ma się czego wstydzić i nie ma co szukać dalej usług.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
widzę, że odzywa się lokalny patriotyzm.:) ale może macie rację i te usługi faktycznie są tyle warte, chociaż z ciekawości się zapoznam i spróbuję.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 45
Location: Fromborg
wiesz co, niekoniecznie lokalny patriotyzm:D wcześniej mieszkałam w innym regionie Polski, sprowadziłam się do Białegostoku za pracą jakieś dwa lata temu.;) mam świeże spojrzenie.;)

Post Reply

Page: 1