portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Jak wygląda dobór protez zębowych w Bydgoszczy?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 17
Location: Janów
Dzień dobry, piszę tutaj na forum w imieniu mojego partnera, który potrzebuję protezy zębowej. To jest dla niego ogromny kompleks, ale mam nadzieję, że niebawem odważy się pójść do dentysty i po prostu poprosić o pomoc. Jego zęby są w opłakanym stanie i wielu z nich grozi ekstrakcja. Czy polecicie mi dobrego dentystę w Bydgoszczy, który zajmuje się protezami? Jak to wszystko wygląda? No i jak namówić partnera?
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 45
Location: Fromborg
Ciężka sprawa. Przede wszystkim to nie narzucaj, nie namawiaj, wszystko na spokojnie i delikatnie, ponieważ mężczyźni to wbrew pozorom wrażliwe istoty. Pomyśli, że już Ci się nie podoba.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 34
Location: Tarnów
Miałam podobną sytuację ze swoim mężczyzną, ale po prostu szczerze porozmawiałam i zapisałam nas oboje do dentysty, na przegląd. Stomatolog już sam mu wyjaśnił konieczność założenia protez. Tak na marginesie też jestem z Bydgoszczy.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 17
Location: Janów
O, i jakiego stomatologa wybrałaś?
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 3
Location: Warszawa
Wejdź tutaj: http://www.implanty-bydgoszcz.eu/protetyka-protezy.html. Może daj partnerowi do poczytania to przekona się, że protezy zębowe to nic strasznego i to wszystko jest dla jego dobra. Dentysta podczas wizyty wybierze odpowiednią protezę. Sama korzystałam z usług tego dentysty i mogę zapewnić, że robi porządne protezy zębowe Bydgoszcz jest także dobrym wyborem pod względem cenowym. Ja mam protezy stałe i nie zapłaciłam niewiadomo jak dużo. Spodziewałam się większej sumy. Myślę, że ta świadomość dużo daje i minimalizuje strach. Pan stomatolog wszystko dokładnie wyjaśnia, rozwiewa wątpliwości pacjenta. Świetny gabinet.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 22
Location: Radom
Ja w analogicznej sytuacji, również szukałam pomocy na stronie implanty-bydgoszcz.eu. Co więcej, gabinet znajdował się niedaleko mojego domu. Wszystko trwało krócej, niż bym się spodziewała. Wyszłam od dentysty szczęśliwa. Nie ma co odkładać wizyty – to mogę poradzić ze swojego doświadczenia.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 17
Location: Janów
Dzięki dziewczyny, mam nadzieję że uda mi się go namówić i że wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam!

Post Reply

Page: 1