portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Modne sukienki wizytowe - czy nadają się na rodzinne spotkania?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 60
Location: Rybnik
Kilka tygodni temu poznałam fajnego chłopaka, z któym jestem związana i mam nadzieję, że zrodzi się z tego coś więcej. Zaprosił mnie w swoje rodzinne strony, gdzie będę miała okazję gościć na kilku imprezach rodzinnych. Zastanwiam się tylko, czy modna sukienka wizytowa będzie odpowiednia na tego rodzaju okazję, w końcu jednak nikt mnie tam nie będzie znał...
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 35
Ja zawszewcyjodzę z założenia, że to nie okazja a człowiek jest najważniejszy. Wiec jeśli będziesz się dobrze czuła w modnej sukience wizytowej to ją załóż. Oczywiście jeśli będzie to spotkania przy grillu, to może lepiej założyć coś innego, bo to raczej nie ta okazja.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 60
Location: Rybnik
No to raczej będą imorezy w stylu koktajlowym, więc trochę bardziej oficjalne niż impreza grillowa :)))
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 39
Location: Wrocław
No jeśli tak, to na pewno taka sukienka będzie pasowała. Ja mam zawsze kilka rozwiązań na tego tyu sytuacje i Tobie też tak radzę. Warto wiedzieć właśnie kto będzie na tego typu imprezie i jaki jest zakres wieku. To zawsze pomaga lepiej dobrać garderobę.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 17
Location: Janów
Dobra sukienka jest zawsze dopełnieniem jej właścicieli. Ja zawsze kupuję tutaj https://prettyclever.pl/251-wizytowe i zawsze wiem, że wybieram odpowiedni dla siebie fason. Przed zakupem oczywiście robię małe rozpoznanie rynku, ale i tak zawsze wypada, że modne sukienki wizytowe są najlepsze tutaj.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 83
Location: Łódź
Modna sukienka to pojecie dość subiektywne, bo każdy może mieć przecież różne pojęcie modnego ubrania. Ale sklep, o którym wspominacie ma zawsze najnowsze wzory, któych nie znajdziecie w innych sklepach, zwłaszcza tych tradycyjnych. Często doradzam moim znajomym w kwestiach ubraniowych i wiem, że dobre ubrania pojawiają się na rynku tylko w wybranych sklepach.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 62
Location: Trzebiatów
No coś w tym jest, o czym piszesz. Ale jeszcze chciałam się odnieść do tego czy taka sukienka nadaje się na rodzinne spotkanie...Tak oczywiście, właśnie to jest okazja do tego, żeby najlepiej przedstawić się rodzinie, kto wie, może to będzie niedługo Twoja rodzina, więc takich okazji będzie zdecydowanie więcej.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 60
Location: Rybnik
No macie racje, szczerze przyznam, że chciałabym, żeby to był właśnie ten początek czeghoś zupełnie nowego.

Post Reply

Page: 1