portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Jak działają testy narkotyczne?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 83
Location: Łódź
Prowadzę niewielką siłownię, z której korzysta wielu młodych ludzi. Chciałbym, abyu byli to ludzie, którzy nie mają styczności z narkotykami. Więc przy tej okazji chciałem się zapytać na jakiej zasadzie działają testy narkotyczne?
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 11
Location: Terespol
Sama zasada jest oparta na wykryciu środka w moczu. Ja akurat dowiedziałem się o tym z apteka-internetowa-24.pl, w której takie testy są dobrze opisane. Tak na marginesie bardzo dobry pomysł, bo przecież narkotyki to nic dobrego.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 39
Location: Wrocław
Super, faktycznie zobacz tutaj http://www.apteka-internetowa-24.pl/category/testy-diagnostyczne-narkotykowe jak to działa i jakich efektów możesz się spodziewać. Wynik jest jednoznaczny.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 22
Location: Ruda Śląska
Lepiej zaproponuj swoim klientom coś specjalistycznego, co pozwoli uzyskać lepsze efekty treningu. Jest oczywiście całe mnóśtwo środków jak na przykład ten http://www.apteka-internetowa-24.pl/olimp-l-glutamine-mega-caps-1400-mg-30kaps.html, co na młodych powinno zadziałać.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 35
To tak samo jak na kobiety działają takie produkty http://www.apteka-internetowa-24.pl/category/znane-marki-vichy, któe wybierają praktycznie z zamkniętymi oczami :)))

Post Reply

Page: 1