portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Czy Nike Hypervenom to dobry wybór na buty piłkarskie dla dziecka?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 35
Cześć wszystkim! Stoję przed dylematem zakupu obuwia dla mojego synka, który będzie stawiał swoje pierwsze kroki w wielkiej karierze piłkarskiej, bardzo wierzę w niego ;) Szukam i szukam no i w sumie ten model z tytułu wzbudził moje największe zainteresowanie, co myślicie?
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 60
Location: Rybnik
Dla dziecka to chyba nie warto kupować drogich korków, takie buty swoje kosztują, a stópka szybko rośnie niestety…
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 34
Location: Iława
Nie zgadzam się z Tobą, obuwie sportowe musi być wysokiej jakości, szczególnie dla dziecka, żeby było po prostu bezpieczne. Cena nie zawsze jest tutaj najważniejsza. Ogólnie bardzo dobry wybór ten Nike Hypervenom, tylko najlepiej jak dla dziecka to model Phade III, bo Elite czy Pro to raczej dla dorosłych no i drogie strasznie są.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 35
Tak, dokładnie o tym modelu pisałem, zapomniałem tego dodać. Dzięki za opinię, bardzo mi pomogłeś. Ogólnie przeglądałem oferty na tej stronie https://ctxsport.com/sklep/nike/. Ten sklep Nike ma wiele rodzajów obuwia do wyboru, ale właśnie to wydało mi się najciekawsze. Zresztą według mnie w dobrej cenie tam sprzedają.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 34
Location: Iława
Będziesz zadowolony, a w zasadzie to Twój syn na pewno będzie ;) Ta podeszwa jest bardzo dobrej jakości, nie ślizga się nadmiernie, korki nie zużywają się po kilku meczach.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 35
Dobra, decyzja zapadła, biorę je! Śliczne dzięki jeszcze raz za pomoc, pozdrawiam.

Post Reply

Page: 1