portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Jak udekorować ściany w mieszkaniu?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 46
Location: Jędrzejów
Witam wszystkich! Zwracam się z pytaniem – w jaki sposób dobrze jest udekorować ściany w mieszkaniu? Zapytuje się z tego powodu, gdyż ostatecznie zakończyliśmy remont i dziś przyszedł czas na aranżowanie odnowionych pomieszczeń. Posiadacie jakieś sugestie? Czy na przykład lustro w salonie to atrakcyjne rozwiązanie? Czekam na komentarze!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 14
Location: Płock
Co niemiara osób wybiera rozmaite ozdoby na ściany do swoich domów. Jedni kupują obrazy, inni przykładowo jakieś rzeźby. Mnie ta rzecz nie interesuje, ponieważ dekoracją naszej chaty trudni się moja partnerka. Nawet niedawno proponowali jej oryginalne lustra nowoczesne. Czemu nie, może w innym czasie. Obecnie nie chcemy. Mamy duże lustro w sypialni. Tak więc musicie poradzić sobie sami. Żegnam!
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 34
Location: Iława
Ciężko stwierdzić co można powiesić na ścianę jako dekorację. Nie orientuję się w tym, gdyż takimi rzeczami fascynuje się moja partnerka. Ale jak mi się przypomniało, kiedy moja bratowa szukała jakiś dekoracji do chaty to coś tam w sieci znalazła i problem miała rozwiązany. Dlatego nie kumam tej dyskusji. Uważam, że można pogadać o wiele ciekawszych rzeczach. Naprawdę nie rozumiem Was. Uciekam stąd. Pa!
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 39
Location: Wrocław
Uwielbiam odwiedzać XIW wieczne dworki! Oryginalne meble bądź ozdoby w ich pomieszczeniach dają mi okazję choć w wyobraźni przenieść się do dawnych czasów. Osobiście mieszkam w kamienicy, lecz staram się jak mogę, by moje pokoje, chociaż dzięki dodatkom, przywoływały te dworskie klimaty. Całe szczęście dziś w sprzedaży można znaleźć dużo klimatycznych przedmiotów!
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 62
Location: Trzebiatów
Uważam, że istnieje co niemiara fajnych pomysłów na ozdobienie ścian w chałupach. Sama w ostatnim czasie się tym zajmowałam i muszę stwierdzić, że w tym momencie moja chata prezentuje się przepięknie. A to dzięki mojej przyjaciółce, która zaproponowała mi pewną stronę internetową http://www.evolutionhome.pl/pl/c/Obrazy-przestrzenne/4 która należała do sklepu Evolution Home. To tam w korzystnej cenie odnalazłam rozmaite ozdoby na ściany. Tak mi przypadło do gustu, że zakupiłam sobie obraz do pokoju sypialnianego oraz piękne lustro do przedpokoju. W ciągu dwóch dni wszystko znalazło się u mnie. Przyznam szczerze, że byłam pod wielkim wrażeniem tego. Ci, którzy poszukują jakiś sposobów na udekorowanie ściany powinni skorzystać z propozycji tego sklepu online. Polecam gorąco!
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 11
Location: Terespol
Ja natomiast kupiłam do biura wyszukane lustra ozdobne, aby nieco ożywić stylistykę pokoi. Skostniała architektura zyskała charakteru godnego Wiecznego Miasta :) Znalazłam je w sklepie Evolution Home pośród tysięcy podobnie ciekawych pozycji. Jeżeli któryś majordomus potrzebuje nowatorskich upiększeń do domu, musi także obowiązkowo odwiedzić w/w stronkę, bo na pewno znajdzie tam coś dogodnego dla siebie :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 34
Location: Tarnów
Naprawdę dziękuję za wszystkie opinie. Zdziwiło mnie na plus, że tak prędko daliście odpowiedź na moje pytanie. Na pewno przemyślę wszystkie pomysły, co poniektóre są wyjątkowo interesujące! Poza tym fajnie, iż inne osoby także mają takiego rodzaju dekoracyjne dylematy. Gdy już coś znajdę, dam znać. Pozdrawiam mocno – hej!

Post Reply

Page: 1