portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Rolety potrzebne na zaraz!

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 34
Location: Iława
No witam. Mam straszny problem ;p no może nie aż tak straszny, ale uciążliwy. Otóż potrzebuje jak najszybciej zamówić rolety do domu. Bo moje dotychczasowe niestety tak średnio mi służą i cóż, przez to się mega niewysypiam. Chce w końcu się obudzić w miarę wypoczętym, a nie potem przez pół dnia chodzić jak zombie.. :P
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 83
Location: Łódź
A może po prostu chodź wcześniej spać? ;P dobra, wiem, że to nie takie proste ;) Ja używamy rolet dzień noc z Warszawy i szczerze mówiąc to bardzo dobrze mi służą. Kupiłem je sobie też na swoje nowe mieszkanie, bo miałem w pokoju jakieś, stare, obskurne i te bardzo eleganckie są, no i nie przepuszczają światła.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 11
Location: Kolonia
Ja bardzo lubię rolety materiałowe cennik znajdziesz tutaj. Przerzyj sobie i zamów takie, które Ci odpowiadają ;) ja osobiście Ci powiem, że na roletach nie ma co oszczędzać i lepiej kupic takie ciut droższe, ale z lepszego materiału. Wystarczą wtedy na dłużej, w ogóle się nie zużywają i pozostają w dobrej jakości przez długi czas ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 77
Location: Płock
A może kupisz sobie żaluzje plisowane? Np. takie: zaluzje-rolety-warszawa.pl/zaluzje-plisowane ;) mi się one bardzo podobają i szczerze mówiąc, to Tobie też polecam się w takie zaopatrzyć ;)
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 62
Location: Trzebiatów
Ja też właśnie koniecznie musze kupić jakieś nowe żaluzje, czy też rolety na mieszkanie bo to jest tragedia, jak tu jest jasno!!

Post Reply

Page: 1